bolak

Chtěli byste chlapa na klíček?

(pánové nemusí odpovídat(pokud teda vyloženě nechcou))
Doplňuji:
a co kdyby uměl jenom tohle? – http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/12471-muz-na-klicek

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Jako hračka možná, ale živého mužského na klíček bych nechtěla. Pořád by ho bylo potřeba hlídat a natahovat a neměl by odemě asi žádný klid.

Další odpovědi
anonym

Ne

Já toho hodně ztrácím, tak já bych asi brzy byla bez klíčku a tím pádem i bez chlapa. Vyhovoval by mi ten princip, jak s tím trochu couvneš a ono to vyletí dopředu .

venkovan

Ne

Předpokládám, že většina žen napíše, že ne.
Protože co s chlapem, když mu v tom nejlepším praskne péro.

iceT

Ano

Tak třeba by se hodil na některé domácí práce,ale asi ne na úplně všechno…tak třeba při jisté situaci napřípklad kdyby došlo natahování.....:-))

Poklička

Ne

Lucijej

já bych řekla, že chlapi už takový klíček mají, ale né všichni se jím nechají ovládat…

anonym

zalezelo by na tom, v jake casti tela by mel zamecek … -iv-

anonym

A chlapi můžou ?

bolak

jako odpovědět? no můžeš, pokud chceš chlapa na klíček, já ti bránit nebudu :)

bolak

(ve štěstí)…