Rokio

Chtěli byste být kočkou?

Jen si to představte. Spali byste většinu dne, nemuseli byste pracovat, jídlo byste měli zdarma a zbytek času byste mohli trávit hrami.

Odpovědi
yuko

My hezké holky jsme nazývány " kočkami." Jsem tedy kočka, spím dobře, ale ne po většinu dne. Pracuji, ale ne každý den. Volný čas trávím, jak se mi zachce. Ale nechtěla bych vyměnit svůj život za ten kočičí, ten můj je lepśí a hlavně delší.

dubraro

Kočkou domácí ano. Kočky volně žijící mají život těžký.

Mc Merkurion

…to víš že jo,aby mě pak proháněl kdejakej čokl >>> dycinky psem…

Kulpix

Klidně. Byl bych u nějaké hodné babičky a dělal jí společnost.:)