marci1

Chtěli byste bydlet v tomto rodinném „Domě v sadu“?

Jak se vám líbí? A má šanci dostat cenu?
https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/425095-evropskou-cenu-za-architekturu-muze-ziskat-nevsedni-dum-v-sadu-pripominajici-pec.html?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

Nejlepší odpověď
ahold

Ne. Vůbec se mi to nelíbí.
Vybaví se mi buď milíř, nebo stará pec vápenka, případně obrácený zvon na ucpané sifony.

Další odpovědi
fcoop

„Architektovi se podařilo rodinný dům nenásilně začlenit mezi stromy.“

Nenásilně začlenit tento výplod z horečnatého snu by šlo snad jen mezi pohraniční pevnosti.
Tam by se to možná ztratilo.

Chudáci sousedé – ráno se podívat z okna a bum!.....to je na panáka hned po ránu.

Drap

Ne nechtěl. Určitě je zajímavý, ale že by se nějak zvláště líbil se říct nedá.

Válek Petr

Zajímavé : D

Kepler

Když ponechám stranou sporný architektonický návrh, nešel bych do toho z následujících důvodů: dřevostavba, nepropustné (nedýchající) opláštění, krajně nepraktické rozvržení interiéru a obvodových zdí – moc nábytku tam nedáš. Navíc jsem příznivcem jednopodlažního řešení – bungalow, nejlépe s atriem.