bolak

Chtěli byste bejt fekálním policajtem?

http://relax.li­dovky.cz/neapol-kvuli-vykalum-zrizuje-registr-psich-dna-f5f-/zajimavosti.as­px?c=A140117_214145_ln-zajimavosti_hm

Nejlepší odpověď
briketka10

práce, jako každá jiná,
když dobře zaplatěj 😁

Další odpovědi
anonym

Rozhodně je to obecně užitečnější práce (a podle mne i příjemnější), než třeba podomní prodejce čehokoli.
Takže – proč ne?
😉

arygnoc

jasnačka.

ale plat by nesmel byť o hovne.

MichalTy

Kdo by nechtěl.

anonym

A bude ten registr fungovat, po zkušenostech s registrem ÚP a dopravy?

Andre5000

U nás se odklízením psích exkrementů má zabývat městská policie, i když se ji fekální zrovna neříká, ale oni o tom zřejmě ani nevědí.

www

Teď už ne. Byla ale doba, kdy bych bral cokoliv a toto mně připadne z iks důvodu lepší, než to, co jsem musel dělat 😁