salsa verde

Chtěli byste auto zdarma?

Dnes při pročítání inzerátů na prodej aut jsem narazila ne jeden neobvyklý. Bylo tam auto, pěkné, drahé. A bylo zdarma. Pisatel uvedl že mu zemřel syn a uvedené auto že bylo jeho. Chce auto darovat, nechce na něm nic vydělat, chce ať auto poslouží někomu jinému. Každý zájemce měl poslat v sms svůj životní příběh a podle toho se autor inzerátu rozhodne komu auto daruje. Napsali byste si o něj? Napsali byste pravdivý příběh? Co by vás vedlo k rozhodnutí o auto si nenapsat?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak jasně, že bych chtěla. Ale nemám žádný příběh, který by majitelem pohnul.

Spíš bych očekávala, že to bude mít nějaký háček, né-li přímo hák.

Další odpovědi
anonym

Je velmi hezké, že člověk dokáže také myslet na druhé i zcela neznámé lidi. Avšak pokud někdo zmíněný automobil nakonec dostane, zaslouží si ho právem – takový srdceryvný příběh není těžké vymyslet. …
Doplňuji:
Jinak sama nemám o automobil – ani zadarmo – zájem, tak bych řádný příběh svého života nepsala. Možná ale, že bych dotyčnému dárci napsala, aby automobil daroval někomu o kom ví, že pomoc potřebuje. A nebo ho rovnou prodal – pokud by bylo možné – a daroval z něho peníze skutečným lidem v nouzi. Jinak se může stát, že ho někdo pouze zneužije. Jak si bude zjišťovat, že si zrovna někdo nevymýšlí pohádky. …

venkovan

napsal bych. Ale ne pro sebe, ale nějaké občanské sdružení, které potřebuje auto pro svoji činnost. Možná, že bych se pokusil domluvit, aby tak drahé auto mohlo být po předání směněno za dvě jiná, levnější apod.
Pro sebe drahé auto nepotřebuji. K čemu. Stačí trakař na který mohu hodit kopku sena, či hnoje a vyrazit do terénu. Hlavně, když je čím namočit osu kola, aby moc nevrzalo.

tom004

Nenapsal. Auto mám, a v tomto bych se stejně nemohl cítit dobře.

briketka10

napsala bych, ale i tak mám smůlu já nemohu řídit auto a sestra se nechystá si pořizovat řidičák :D

DaveR

Pokud bych ho opravdu chtěl, klidně bych si navymýšlel neuvěřitelné věci, k rozhodnutí nenapsat ten příběh by mě vedl pocit, že to auto nechci :D

suaeda

V dnešní době, kdy ani kuře zadarmo nehrabe neobvyklý inzerát.
Auto nemám a zatím nutně nepotřebuji takže na inzerát bych neodpovídal.

honza19hk

já auto mám,a i přesto že žere 60litrů nafty/100km bych ho nevyměnil.

Spíš bych byl opatrný jestli to není nějaký podvod nebo čorka.Kdo dneska dá auto zadarmo??