lukas.zmizik

chtěli byste aby existoval moučkový cukr v kostkách?

já bych chtěl

Nejlepší odpověď
Drap

Potom by nebyl moučkový . Všechny druhy cukrů mají stejný základ

Další odpovědi
suaeda

Slyšel jsem od svých prarodičů, že se dříve kupoval cukr hlavně v homolích a musel se nastrouhat na jemno. Takže práškový cukr se vyráběl doma.

Hlada

Moučkový cukr v kostkách je něco, jako nafta v prášku.

elektrikář

Moje babí si moučkový cukr vyráběla tlučením kostel v hmoždíři, na
Doplňuji:
Naši na měli už mlýnek

anonym

Kdyby výrobce chtěl, klidně by to mohl začít vyrábět. Kostky by nebyly natolik stlačené aby se musely rozpouštět nebo drtit, ale při rozemnutí v prstech nebo klepnutím by se kostky rozpadly na prášek. Existovat moučkový cukr v kostkách tedy může, ale nechtěl bych za půl kila platit tolik co za 2 kg.

hanny 2

lukasi – a smím se zeptat, proč bys to chtěl?