juie

Chtěli byste aby existoval…

elixír lásky???

Nejlepší odpověď
johana 56

Ne.Myslím si,že láska se nedá ani koupit,ani přičarovat,ani za něco vyměnit.Přichází sama a musí se prožít.

Další odpovědi
barnajka

Když se mnou mlátila puberta, hltala jsem časopisy typu Bravo Girl, Top Dívka atd.
Čas od času tam vycházely návody jak si přivolat lásku, jak zapomenout na svýho ex…
Všechno to měly být praktiky z bílé magie – prý naprosto neškodný a 100% fungující.
Základní princip byl většinou nějak takhle: sehnat pár vlasů dotyčnýho kluka, do svíčky vyrýt jeho jméno, svíčku zapálit a za opakování kouzelné formulky ji nechat dohořet do konce.
Jednoduchý, prostý :)

Já měla na kluky vždycky docela smolu – zamilovaná jsem byla prakticky furt, ale můj vyvolený jako kdyby byl slepej, hluchej – ne a ne si mě všimnout :))
Přesto mě nikdy ani ze srandy nenapadlo, že bych si jeho zájem přičarovala. K čemu by to bylo? Láska buď je, a nebo není. Tam kde není, je potřeba zamáčknout slzu, otřepat se a zkusit jít hledat zase o dům dál.
Jednou to vyjít musí.
Vždycky jsem chtěla najít někoho, kdo mě bude mít rád pro to, jaká jsem…pro koho budu celej jeho svět a kdo se mnou bude proto, že se mnou být chce, že je mu se mnou dobře. Bylo by sice hezký, kdybych tohle všechno mohla získat zadarmo, aniž bych musela hnout prstem..ale upřímně: tahle umělá láska by mě netěšila.
A myslím, že žádnýho rozumnýho člověka ne…

WeeBear

V žádném případě! Vše by bylo rázem tak umělé, nebylo by tam kouzlo postupné, prvotní zamilovanossti, proč to vůbec chtít?..

A vůbec, nemluvě o tom, že to nemůže fungovat.. Leda, že by u nás povolili bigamii.

Drap

K čemu by to bylo ? Lepší je lásku dávat než dostávat, a tak to vlastně může každý z nás zařídit

MK44

Záleží na tom, co myslíte slovem láska. Elixír zamilovanosti bych nedoporučoval. Už takhle je s ní víc starostí než třeba. Kdekdo by to zneužíval. Ale elixír dobrosrdečnosti a ohleduplnosti, to by bylo něco jiného! Myslím, že by se chemický průmysl celé planety nezastavil hodně dlouho, než by se pokryla poptávka… 😉

Bičiště

Elixír lásky má každý v sobě. Někdo s ním umí zacházet jiný ne. Hlavně se netrápit!