JanyOK

Chtěli byste vlastnit pivovar?

;o))

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lexx

Ne

Ne, ale nastoupil bych ihned na pozici fajnšmekra (ochutnávače). Praxe 30 let.

Další odpovědi
dudu

Ne

Všelijakých pivovarů je dnes už habakuk, ale v dobrých pálenicích je stále narváno! Do té zdejší pravidelně jezdí zákazníci až z okolí Hradce Králové.

Deli

Ano

Proč ne, když už peču čaje, klidně bych i vařila pivo, hlavně, kdyby bylo dobré a šlo na odbyt!

štamgast

Ano

Kdo by nechtěl vlastnit něco takového a ještě si chodit jen tak najedno přímo do výroby!

MILAN1961

Ano

kterej pivař by to nechtěl

Drap

Ne

Určitě ne, nerozumím tomu a ani pivo nepiji

Heřman

Ne

Protože pivo jsem nepil, nepiju ani nebudu pít ale dko ví.