Mirdas

Chtěli by jste vlastnit ostrov ?

Kde, jak velký a k čemu by jste jej využili ?

Nejlepší odpověď
Agneta

Mohl by se hodit na vyzkoušení komunismu, když to ani Rusáci tenkrát nevyzkoušeli, jestli by to vůbec fungovalo. Chtělo by to pak ale „normální průřez společností“ a né nějaké vybrance:DDD

Další odpovědi
gecco

Stačil by mi malej, pár set sqm, s výškou (nm) tak okolo 15+ metrů…
K bydlení, k separování se od mas…
___
A nebo tak 30–50 ha v mírném pásmu, na tom bych dokázal být i s nějakou malou komunitou soběstačný…
___
A nebo něco jako Island – nadbytek energie, drsné klima – a max. s přítelkou…
😉

AmazedWolf

Asi bych ho využil jako svůj osobní ostrůvek. Stačilo by mi 5 kmᵌ někde poblíž Austrálie.

Kelt

Velký jako Evropa Asie a Afrika dohromady, pobreží bych využíval jako přístavy nebo rekreační střediska na koupání, na dalších místech bych cvičil armády, vybudoval velká průmyslová a obchodní centra, Do přírody, kterou bych rozšiřoval bych vypustil zvířata. Někde by byly školy, výzkumná centra atd.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eu4UvkrwHf0
Doplňuji:
něco tak

uccello

Stačil by mi navršený uprostřed nějakého odkaliště v severočeské uhelné pánvi. Měl bych tam jeden kontejner, do kterého bych si zval holky a pramici. Co víc si přát? :)

Hlada

V žádném případě! K čemu? Doprava všeho včetně energií šíleně nákladná, není mi jasné, z čeho by byl příjem. Spíš si dovedu představit, že by někdo požadoval daň z nemovitosti.