Avatar uživatele
Mirdas

Chtěli by jste vlastnit ostrov ?

Kde, jak velký a k čemu by jste jej využili ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3421 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Mohl by se hodit na vyzkoušení komunismu, když to ani Rusáci tenkrát nevyzkoušeli, jestli by to vůbec fungovalo. Chtělo by to pak ale „normální průřez společností“ a né nějaké vybrance:DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Stačil by mi malej, pár set sqm, s výškou (nm) tak okolo 15+ metrů…
K bydlení, k separování se od mas…
___
A nebo tak 30–50 ha v mírném pásmu, na tom bych dokázal být i s nějakou malou komunitou soběstačný…
___
A nebo něco jako Island – nadbytek energie, drsné klima – a max. s přítelkou…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AmazedWolf

Asi bych ho využil jako svůj osobní ostrůvek. Stačilo by mi 5 kmᵌ někde poblíž Austrálie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Velký jako Evropa Asie a Afrika dohromady, pobreží bych využíval jako přístavy nebo rekreační střediska na koupání, na dalších místech bych cvičil armády, vybudoval velká průmyslová a obchodní centra, Do přírody, kterou bych rozšiřoval bych vypustil zvířata. Někde by byly školy, výzkumná centra atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eu4UvkrwHf0
Doplňuji:
něco tak

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Stačil by mi navršený uprostřed nějakého odkaliště v severočeské uhelné pánvi. Měl bych tam jeden kontejner, do kterého bych si zval holky a pramici. Co víc si přát? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

V žádném případě! K čemu? Doprava všeho včetně energií šíleně nákladná, není mi jasné, z čeho by byl příjem. Spíš si dovedu představit, že by někdo požadoval daň z nemovitosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání