Avatar uživatele
Lutagame

Chtěli by jste také na serveru odpovědi.cz dislike (palce dolů)?

já bych to udělal tak že kdo by dal někomu dislike tak by mu to neubralo body , ale jen třeba v správnosti odpovědí ..... omlouvám se jestli se to tu už řešilo , ale vyhledávač mi nic nenašel
Doplňuji:
ty vole , badisko :D já sem se jen ptal jestli to tu lidi chtěj omg :D né že bych to tu předělával omg jo psal sem jak bych to dělal kdyby se to dělalo , ale nějak to hrotit jako nebudu :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3875 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

už se to tu řešilo

… aspoň desetkrát. Bylo to tu a neosvědčilo se to. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=palce+dol%C5%AF

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

už se to tu řešilo

Rozčiluj se sám nad sebou. Kdybys býval byl pozornější při zadávání otázky, jistě bys zjistil, že podobných otázek tu bylo už minimálně 5 a ušetřil bys své nervy.

Na odpovědi badiska není nic špatného, budu-li koukat na obsah. Náměty a připomínky směřuj na admina a podle mého názoru zde chybí možnost Jiná odpověď. Je to podle mého názoru taková nepsaná samozřejmost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ne, je to blbost

V ankete ti chybi jina odpoved !! No a z5 k tve otazce je to konina jses tady novej a uz chces delat zmeny No to teda potes koste …:D odpovedi.cz pujdou i bez tvejch vychytavek stejne dale ..takze tuhle pitomosti smeruj na admina ne na uzivatele techto stranek …!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

už se to tu řešilo

Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá:Ty vole,Lutagame,om­g,nepozornost při zadávání otázky stejně jako neznalost zákona tě neomlová,omg.Nějak se mi nechce věřit,že by ti našeptávač nepošeptal,leda že by neznal angličtinu a pojem dislike …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano , dobrý nápad

Badisko je svůj. Jinak bych ho porovnával k lékaři či právníka, co se týče nicku, deaktivovaného! A k otázce: mě je to fu©k!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

už se to tu řešilo

Teď mi to je už vcelku volný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VelkejDíDí

Ne, je to blbost

Doplňuji:
Na co? Akorát by se tu pak všichni ti ocejchovaní palcema dolů pobuřovali. Podle mě zbytečná změna, která by akorát tak přinesla nesmyslné konflikty.

Upravil/a: VelkejDíDí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne, je to blbost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

už se to tu řešilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Ne, je to blbost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Ne, je to blbost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

už se to tu řešilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arten18

Ano , dobrý nápad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Ano , dobrý nápad

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek