Michal Kole

Chtěli by jste si s naší vítěznou plavkyni (i když nevyhrála, ale národní rekord překonala) Simona Baumrtová zaplavat?

V závodu na 100 metrů znak: 57,18 sekundy

Jakým stylem by jste plavali ? Jak dlouho by na Vás musela čekat na protější straně bazénu ?

Jak se nazývá bod na protější straně úsečky, tělesa, útvaru v matematice, fyzice – nemůžu si zrovna vzpomenout ?

Nejlepší odpověď
venkovan

100 m v tomto čase – jedině bežet podél bazénu.