Cenobita

Chtěli byste přítelkyni, která má tři ňadra?

Myslím, jestli byste ji dali přednost před klasickou se dvěma ňadry? Já určitě ano a navíc je tato velmi pěkná. Ženy by sice mohly teoretizovat, ale otázka není pro ně přímo určená, proto prosím ženy, aby se držely zpět ve svých soudech.

Původně x správně
by jste = byste .

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Třetí prso překáží hlavě, když se jede jazykem od zdola z klínu směrem nahoru. Dvě prsa stačí i na případné kojení nového života a když člověk zakopne, tak se má alespoň za co zachytit na svojí přítelkyni/man­želce. U třech prsou by se dalo přehmátnout a úraz je na světě. :)

Zdroj: ex

anonym

Ne

Né,to raději bez nader.

Rohlik

Ne

dubraro

Ne

Určitě bych si raději zvolil partnerku s obvyklým poprsím.

marci1

Ne

Možná bych si připadala, že mi něco chybí. 🙂

Lgee

Jiné

kelley

Ne