luckykubrt

Chtěli byste mít jako dopravní prostředek UFO?

Nejlepší odpověď
cochee

Problém je v tom, že UFO nerovná se létající talíř. Původní a správný význam zkratky UFO je Unidentified Flying Object, tedy neidentifikovaný létající předmět (jakýkoliv). Například se tedy může jednat o úlomek komety, u kterého pozorovatel pozoruje neobvyklé chování (a proto jej neidentifikuje jako úlomek komety). Určitě může jít i o pozemský letoun.

Další odpovědi
Arne1

Ne, já bych raději teleport.

Kepler

Ani ne, je to prakticky nepoužitelné. Po prvním přistání by mi to Trumpovi nebo Putinovi boys zabavili a ještě bych byl obviněn z porušování pravidel mezinárodního leteckého provozu.

zjentek

Ne, stačí mně motorový rogalo!

marci1

I když UFO je „neidentifikovaný“ létající předmět, některé mohou vlastnit zajímavé osoby. Tomuto se říká „Jaga“. 🙂
Autor obr.: Petr Hrach
http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­10/fYi6A.png

dubraro

Ani ne. Je to trochu neskladné, jak bys to zaparkoval u domu?

led

Chcieť môžte, ale predpisy to nedovoľujú…
Žiaľ, tento typ dopravného prostriedku nespĺňa podmienky
pre vozidlá cestnej premávky
pre lietajúce stroje ľahšie než vzduch
pre lietajúce stroje ťažšie než vzduch
Preto je vylúčený z legálnej dopravy. Až bude UFO identifikované, tak vlastne už to nebude UFO ,ale len stroj so zaradením do kategorie lietajúcich strojov

Jiří Bohumil

UFO ne, ale takový pěkný, prostorný a plně funkční a bezpečný létající talíř, s neomezeným dostatkem energie, určitě. S provozem na Zemi bych si problém nedělal a lítal si, přemisťoval se a „parkoval“ ve výškách, ve kterých by na mne nikdo nadosáh. To by bylo krásný, ne? 🙂 Ale teď k reálu, to jsem si jen pustil fantazii na „špacír“. Ale stejně věřím, že i to jednou bude. Bohužel, já už se toho určitě nedožiju.:-(

Lamalam

Klidně ano. Kolik to žere a kolik se platí povinné ručení?

luckykubrt

dubraro: Tak já jsem uvažoval i nad tím, že by to mohlo sloužit i jako obytný prostor (velikostí asi 3 kamiony vedle sebe) ve kterém by jsi mohl i bydlet. Sériově vyráběný s vlastním PC zařízením a solárními panely na pohon. 🙂

Kepler

marci: :)) zvláště mě zaujalo originální technické řešení toho vysunovacího podvozku!

marci1

Že jo, mě taky! 🙂

luckykubrt

Jinak ten teleport je samozřejmě lepší. A správně mělo být asi IFO (identifikovatelný létající předmět), což ale nemění nic na tom, že by to měl být létající talíř. 😉