Avatar uživatele
luckykubrt

Chtěli byste mít jako dopravní prostředek UFO?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2624 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Problém je v tom, že UFO nerovná se létající talíř. Původní a správný význam zkratky UFO je Unidentified Flying Object, tedy neidentifikovaný létající předmět (jakýkoliv). Například se tedy může jednat o úlomek komety, u kterého pozorovatel pozoruje neobvyklé chování (a proto jej neidentifikuje jako úlomek komety). Určitě může jít i o pozemský letoun.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Ne, já bych raději teleport.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ani ne, je to prakticky nepoužitelné. Po prvním přistání by mi to Trumpovi nebo Putinovi boys zabavili a ještě bych byl obviněn z porušování pravidel mezinárodního leteckého provozu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne, stačí mně motorový rogalo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

I když UFO je „neidentifikovaný“ létající předmět, některé mohou vlastnit zajímavé osoby. Tomuto se říká „Jaga“. 🙂
Autor obr.: Petr Hrach
http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­10/fYi6A.png

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ani ne. Je to trochu neskladné, jak bys to zaparkoval u domu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Chcieť môžte, ale predpisy to nedovoľujú…
Žiaľ, tento typ dopravného prostriedku nespĺňa podmienky
pre vozidlá cestnej premávky
pre lietajúce stroje ľahšie než vzduch
pre lietajúce stroje ťažšie než vzduch
Preto je vylúčený z legálnej dopravy. Až bude UFO identifikované, tak vlastne už to nebude UFO ,ale len stroj so zaradením do kategorie lietajúcich strojov

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

UFO ne, ale takový pěkný, prostorný a plně funkční a bezpečný létající talíř, s neomezeným dostatkem energie, určitě. S provozem na Zemi bych si problém nedělal a lítal si, přemisťoval se a „parkoval“ ve výškách, ve kterých by na mne nikdo nadosáh. To by bylo krásný, ne? 🙂 Ale teď k reálu, to jsem si jen pustil fantazii na „špacír“. Ale stejně věřím, že i to jednou bude. Bohužel, já už se toho určitě nedožiju.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Klidně ano. Kolik to žere a kolik se platí povinné ručení?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

dubraro: Tak já jsem uvažoval i nad tím, že by to mohlo sloužit i jako obytný prostor (velikostí asi 3 kamiony vedle sebe) ve kterém by jsi mohl i bydlet. Sériově vyráběný s vlastním PC zařízením a solárními panely na pohon. 🙂

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: :)) zvláště mě zaujalo originální technické řešení toho vysunovacího podvozku!

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Že jo, mě taky! 🙂

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Jinak ten teleport je samozřejmě lepší. A správně mělo být asi IFO (identifikovatelný létající předmět), což ale nemění nic na tom, že by to měl být létající talíř. 😉

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek