Drap

Chtěli by jste bydlet na horách ? Třeba v Krkonoších ?

Vždy se mi na horách líbilo. Zřejmě se už asi stěhovat nebudu, Ale kdyby se taková nabídka naskytla , tak po shlédnutí odkazu bych to znovu zvažoval
http://letecka­posta.cz/717777704

Nejlepší odpověď
quentos

Mně to moje Podkrkonoší teda úplně stačí, vejš bych nelez – když budu mít chuť, tak tam stačí zaběhnout, je to co by kamenem dohodil

Další odpovědi
Illines

Ve Spindlu jsem stravila 4roky.V lete nadhera a v zime pro turisty fantazie.Ale pro mistni pekna drina,hlavne kdyz je moc snehu a nebo ledu.To mate co delat se dostat do chaloupky s nakupem do kopcu.Jinak v mladi to jde,ale ve veku kdy zacne sem tam neco pobolivat ,ouvej ouvej.Jo ,horalove maji sice zdravy zivot ,ale tezky.Presto vsechno,rada vzpominam.

anonym

Tak já již od mládí žiju v Krkonošch.Do svých 25 jsem bydlel nedaleko Harrachova pak jsem se přestěhoval na jinou stranu Krkonoš a nyní bydlím pár kilometrů od Pece pod Sněžkou.Takže přesně znám to co se popisuje v tom odkazu.A v nynější době si k tomu ještě přičtěte to, že tu není práce a pak musíte několik desítek kilometrů dojíždět za prací.A to znamená ráno okolo čtvrté vstávat, vyházet si cestu k silnici pak po neprotažené silnici (v našich končinách začínají protahovat až po páté hodině ráno) jet do práce, pak přijedete z práce a opět vyházet cestu k baráku a garáži.A sobotu a neděli zase vzít lopatu a vyházet (vyvozit) sníh na kolečku ze dvorka a po větším sněžení ze střech, protože pak na jaře při tání sněhu máte všude bláto a když ještě na jaře po ránu mrzne, tak ledovatku z tekoucí vody ze sněhu.
Takže každý horal je na zimu naštvaný.Ale neměnil bych, protože přes léto je tady zase krásně.

beer

Fčilkum už ne e. Starý kolena, k temu moc kopečků by mně nešmakovalo ))

sevos

Nee,zlatý Znojmo.

Damiana

Kdepak. Já jsem lázeňský floutek…:-)

honza19hk

nu což, v Krkonoších máme chalupu,a nemůžu si stěžovat. Jenže když nějaký ostravák(podle té prezentace) se přestěhuje na hory a myslí si že budou bez sněhu,tak je naivní.A nadávat na sněžnej pluh je taky ubohé.
A´t si koupí skůtr a je zticha.

dudu

Ne, přestože pocházím z Čm. vrchoviny a stále zde máme chalupu. V létě je tam příjemně pro vnoučata i dospěláky, ale v nečase není nad bydlo v přívětivém maloměstě. Vše je zde snadno dostupné od kultury, hospod, bank, možnosti nákupů, až po nemocnici přes údolí a hřbitov téměř naproti.
Bydlí zde starší dcera s rodinnou a za mladší nám do Brna jezdí každou čtvrt hodinu osobák nebo rychlík.
Romantické představy mě holt po šedesátce a s příchodem zduření předstojné žlázy i bolestí v obou kyčlích nějak opustily.

hanulka11

za mlada ano, ale nyní už ne – zůstanu kde jsem

radce

Přiznávám, že to zní lákavě. Ale pravděpodobně bych dopadl podobně jako hrdinové této historky http://www.vtip­kar.cz/muj-krkonossky-denicek15-srpnakonecne-jsem-sehnal-vytouzeny-domek-v-krkonosich
…aneb zlatej pražskej panelák…

GM

Ne. Chtěla bych bydlet na Tahiti nebo na jiném podobném ostrově. Taky Nový Zéland by nebyl k zahození. K tomu, abych toho dosáhla, mi bohužel chybí jedna maličkost – peníze.

anonym

Tohle běhá po netu už asi 15 let každou zimu.