Avatar uživatele
Drap

Chtěli by jste bydlet na horách ? Třeba v Krkonoších ?

Vždy se mi na horách líbilo. Zřejmě se už asi stěhovat nebudu, Ale kdyby se taková nabídka naskytla , tak po shlédnutí odkazu bych to znovu zvažoval
http://letecka­posta.cz/717777704

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, GM, johana 56, Illines, anonym, breja před 4161 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Mně to moje Podkrkonoší teda úplně stačí, vejš bych nelez – když budu mít chuť, tak tam stačí zaběhnout, je to co by kamenem dohodil

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Ve Spindlu jsem stravila 4roky.V lete nadhera a v zime pro turisty fantazie.Ale pro mistni pekna drina,hlavne kdyz je moc snehu a nebo ledu.To mate co delat se dostat do chaloupky s nakupem do kopcu.Jinak v mladi to jde,ale ve veku kdy zacne sem tam neco pobolivat ,ouvej ouvej.Jo ,horalove maji sice zdravy zivot ,ale tezky.Presto vsechno,rada vzpominam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak já již od mládí žiju v Krkonošch.Do svých 25 jsem bydlel nedaleko Harrachova pak jsem se přestěhoval na jinou stranu Krkonoš a nyní bydlím pár kilometrů od Pece pod Sněžkou.Takže přesně znám to co se popisuje v tom odkazu.A v nynější době si k tomu ještě přičtěte to, že tu není práce a pak musíte několik desítek kilometrů dojíždět za prací.A to znamená ráno okolo čtvrté vstávat, vyházet si cestu k silnici pak po neprotažené silnici (v našich končinách začínají protahovat až po páté hodině ráno) jet do práce, pak přijedete z práce a opět vyházet cestu k baráku a garáži.A sobotu a neděli zase vzít lopatu a vyházet (vyvozit) sníh na kolečku ze dvorka a po větším sněžení ze střech, protože pak na jaře při tání sněhu máte všude bláto a když ještě na jaře po ránu mrzne, tak ledovatku z tekoucí vody ze sněhu.
Takže každý horal je na zimu naštvaný.Ale neměnil bych, protože přes léto je tady zase krásně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Fčilkum už ne e. Starý kolena, k temu moc kopečků by mně nešmakovalo ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Nee,zlatý Znojmo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Kdepak. Já jsem lázeňský floutek…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

nu což, v Krkonoších máme chalupu,a nemůžu si stěžovat. Jenže když nějaký ostravák(podle té prezentace) se přestěhuje na hory a myslí si že budou bez sněhu,tak je naivní.A nadávat na sněžnej pluh je taky ubohé.
A´t si koupí skůtr a je zticha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ne, přestože pocházím z Čm. vrchoviny a stále zde máme chalupu. V létě je tam příjemně pro vnoučata i dospěláky, ale v nečase není nad bydlo v přívětivém maloměstě. Vše je zde snadno dostupné od kultury, hospod, bank, možnosti nákupů, až po nemocnici přes údolí a hřbitov téměř naproti.
Bydlí zde starší dcera s rodinnou a za mladší nám do Brna jezdí každou čtvrt hodinu osobák nebo rychlík.
Romantické představy mě holt po šedesátce a s příchodem zduření předstojné žlázy i bolestí v obou kyčlích nějak opustily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

za mlada ano, ale nyní už ne – zůstanu kde jsem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Přiznávám, že to zní lákavě. Ale pravděpodobně bych dopadl podobně jako hrdinové této historky http://www.vtip­kar.cz/muj-krkonossky-denicek15-srpnakonecne-jsem-sehnal-vytouzeny-domek-v-krkonosich
…aneb zlatej pražskej panelák…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne. Chtěla bych bydlet na Tahiti nebo na jiném podobném ostrově. Taky Nový Zéland by nebyl k zahození. K tomu, abych toho dosáhla, mi bohužel chybí jedna maličkost – peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tohle běhá po netu už asi 15 let každou zimu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek