Denička 123

Chtěli byste, abych na odpovědi.cz psala blog?

  1. Ano
  2. Ne
  3. Nevím

P.S. Nemím proč mi hned vyčítáte chybu.Každý chybuje.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Odpověď zní 2. Ne

Co bych však chtěl, aby ses naučila psát, že správně je byste a ne by jste.

A jinak já si například všechny odpovědi, co píšu zde na odpovědi píšu do bloku. Mám na to takovej hezkej kostičkovanej :D

Další odpovědi
ptáč

Pro 1. Česky umíš, já tomu rozumím. Piš sem, třeba do komentů. Čekni tohle, http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/horor-a-nebo-sen

gecco

Ne, neumíš česky…

Ale jinak musím konstatovat, že nějaký blog mi neleží ani v patě…

quentos

Tak za prvé, nikdo ti nic nevyčítá, to, že tam byla chyba, bylo prosté konstatování. Když už někdo píše blog, měl by být bez chyb, neboť ty chyby pak bijí do očí.
A za druhé, odpovědi.cz NEJSOU místo pro blogování. Přečti si kodex.

briketka10

2. Ne proč?

marci1

Tento web je bohužel určený jen pro otázky a odpovědi, ne pro psaní blogů. 🙂

ivzez

Deničko, máš pravdu, chybuje každý.
Ale většina chybujících to o sobě ví a
je natolik soudná, aby nikomu nevnucovala blog…

Za mě: NE!!

Mc Merkurion

…k čemu by to bylo, a mimochodem, ani neumíš napsat anketu a hned blog, když si budu chtít něco přečíst, přeci nepolezu na otázky a odpovědi…

anonym

Piš, o čem chceš. Ale… pokud chceš psát O (ne NA) odpovedich.cz, tak si polož otázku, kdo to bude číst. Zdejší komunita? Proč? Mají to tu z první ruky. Někdo jiný? Proč? Pokud ho to téma zajímá, nebylo by pro něj lepší, aby se sem sám zaregistroval?

Ale jak říkám, piš, o čem chceš.

Klaproth

Ano. Piš, dobrých blogů je málo.

ptáč

„Vy jste nemocnej?“
„Ne, proč?“
„No, viděl jsem vás odcházet od doktora.“
„Aha. A až budu odcházet ze hřbitova, tak to bude znamenat, že jsem umřel?“

ivzez

@Marci1

Když si uvědomím, s kolika chybami se tu člověk setká i jen
v krátkých textech, řekla bych „Bohudík“, nikoliv „bohužel“…