Zvědavý

Chtěli by jste aby byl Andrej Babiš ve vládě ČR nebo aby alespon zasahoval do dění ?

Nejlepší odpověď
iceT

No mě je to celkem jedno,my obyčejní smrtelníci výsledek stejně neovlivníme a co se stane?Zase jiné prase se dostane ke korytu…

Další odpovědi
Hamon

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vol­by_do_Poslanec­k%C3%A9_sn%C4%9Bmov­ny_Parlamentu_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky_2013 – přesněji asi odpovědět nelze.
Doplňuji:
Já mezi těch 18,65 % nepatřím, jsem proti spojení politiky a byznysu, proto nechci, aby jakkoli ovlivňoval dění v této zemi.

anonym

Bude stačit, když ti odpovím, že je mi to jedno? Chtěla bych, aby v naší vládě a v parlamentu byli lidé, kteří by pracovali pro tuto republiku a lid, který jim dal důvěru. Také bych byla ráda, kdyby za svá rozhodnutí a práci měli politici plnou odpovědnost.
Správné by bylo, kdyby do dění mohli v některých případech zasahovat voliči.
Tvář politice v jednotlivých obdobích udávají sice silné politické osobnosti, ale uvítala bych, kdybychom se za ně nemuseli stydět.

arygnoc

no, dobre už bolo.
horšie už snáď ani nemôže byť.

keď pán babiš zbohatne, ale podarí sa mu pri tom tento štát pozdvihnúť tak, že všetci budú makať, bývať a mať sa dobre, nech zbohatne.

horšia alternatíva by bolo, keby zbohatol (ešte viac) iba on na úkor štátu.

podnikateľská sféra nemá v čr príliš dobré meno, ako znalec tohto prostredia by ho mohol po vyčistení augiášovho chlieva rehabilitovať.

ale – budúcnosť ukáže.

Sůwa

Pokud tady může někdo vytvořit pracovní místa, tak to rozhodně není žádná politická strana, ale schopní podnikatelé. Snížení nezaměstnanosti = vyšší kupní síla obyvatel = úspory na sociálních podporách = vyšší odvody na daních ⇒ …
Zajistit podmínky pro rozvoj a jistotu v podnikání prospěje všem, jen je třeba se oprostit od v minulosti zažitého nesmyslu, že všichni mají mít stejně a zejména se zbavit zhoubné závistivosti … 🙂

mosoj

Ale on už zasahuje !

pusinka50

Andrej Babiš před volbami prohlašoval, že jejich strana ani on nechce být ve vládě. Pojednou, po volbách, obrátil a nárokuje si dokonce nějaká ministerská křesla. Co si tom myslet? Mně stačí jeho prohlášení, že nechce odsouhlasit progresivní dań z příjmu, čili aby bohatí platili více než chudí. Bodejť, byl by sám proti sobě a svým kamarádům. Tohle mi bylo jasné již před volbami, ale lidem, kteří volili jeho stranu, to zřejmě jasné nebylo. Nebo už tu máme tolik milionářů, že volby dopadly tak, jak dopadly, a že to milionáři přehlasovali???