ReHu

Chtěla jsem vypálit film na DVD a napsalo mi to, že není dostatek místa. Je třeba 1,09 GB. Volné místo 4,37GB. Nechápu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Klídek, nadechni se a začni znovu. Kde není volné místo? Na DVD nebo v počítači. Je možné, že to nepobere počítač, protože při vypalování ukládá zdroj-kopii do paměti na disk, po vypálení se smaže, ale během vypalování tam je a to místo potřebuje. Proto nedostačuje místo.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

ja bych dodal ze napriklad nero vyzaduje vyber media na ktere vypalujeme (cd / dvd) – je vybraná ve vypalovacím programu správná volba?