Chtěla jsem vědět co je to Badoo a na google mi naskočilo tohle,je možné aby mi při registraci takto zneužil moje údaje?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/171876-socialni-internetova-sit-badoo-vyuziva-kontakty-z-e-mailu-uzivatelu.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

Přesně tak já našlo toto

a pak tu budou psát jak se odhlásit z Badoo

jo kdo chce kam pomozme mu tam

zde je funkční odkaz

http://michal­smrcka.cz/cla­nek/155-co-je-badoo-pochybna-socialni-sit

Další odpovědi
Terryle

Jo, je to tak, je to hrozný svinstvo a udivilo mě, kolik lidí to dobrovolně používá :o/ Jednu dobu mi neustále chodily maily „ten a ten tě tam zve“. Vyřešil to spamkoš.
Dneska jsem u každýho dalšího dotazu „proč nejde badoo“ měla hrozný svrbění napsat jim, ať jsou jedině rádi, co je to za parchantskost. Ale pak jsem si řekla, že to psát nebudu, že na to se neptají a taky to nemám ráda.
Takže jsme ráda, že to vytáh někdo místo mě :o)

Miroslavst

Ano vím a proto nikde nesouhlasím s tím, aby byla využívaná moje mejlová adresa, potažmo kontakty které mám v mejlu pro zasílání nabídek. I fb to dělá při spouštění různých aplikací a proto to nepovoluji a pokud to bez toho nejde, tak hold nic nedělám.

anonym

Vzpomněl jsem si na tyhle články kolem badoo. Ale když jsem je chtěl najít, spletl jsem si jméno a hledal „Jedlička“.

anonym

Czechoraspide i mě vadí tolok stejných otázek,ale chtěla jsem vědět proš se tam přihlašuje tolik lidí když ty stránky jsou nespolehlivé