anonimka

Chtela jsem se zeptat, kdyz nechci, aby nekdo vedel, ze sem mzn tehotna, jak mam udelat samovolný potrat????

Nejlepší odpověď
elektrikář

Ohrožuješ děcko a také sebe. Podle zákona je to trestné. Vždyť pokud jej nechceš můžeš povolit adopci v porodnici.Použít Bejby box. Je spousta žen kterým děcko příroda odepřela, a moc rádi se o něj z láskou budou starat.Pokud máš problémy obrať se na psychologa. Není problém který by nešel vyřešit.

Další odpovědi
aramah

To je hodně špatný vtip.Jak je tu psáno je to trestný čin,jste normální? Podle toho co jste napsala tak nejste!Jděte k lékaři a pokud dítě nechcete tak se domluvte přímo s ním.(hlavně nedělejete nic sama)

BENYTA

Jsi evidentně nezletilá a taky IQ vázne pod průměrem,ale těhotenský test si v drogerii snad koupit dokážeš,s jeho vyhodnocením ti bude asi muset někdo pomoci…Pokud budeš těhotná,což nepřeji ani tobě ani tvým rodičům,musíš k lékaři,samovolný potrat vyvolat nejde,proto se jmenuje samovolný…ale to stěží pochopíš…

iceT

Taky existuje antikoncepce a kondomy.
Napred si uzivat a potom resit mozne dusledky neni nejlepsi reseni.
Jinak pokud si myslite,ze jste tehotna tak bezte k lekari,ten vam to potvrdi.

ReHu

Souhlasím s ostatními.
Je potřeba, aby sis uvědomila, že je obrovská šance, že si hodně ublížíš.
I trvale.
pokud zajdeš k lékaři, zkus to i sama, praktický, kam běžně chodíš, nebo na některou gynekologii.
Většinou jsou již lékaři hodní a příjemní. myslím, že se nemusíš obávat, ža by někomu něco řekli. Jsou povinni zachovávat lékařské tajemství.

standa

Jaký trestný čin máte na mysli, milý Watsone ? 🙂

kropitko

Taky jsem nad tím přemýšlela a nic jsem nevymyslela.....

anonym

běžte na gynekologii a tam požádejte o interupci,stejně po potraru vám musí vyčistit dělohu