Avatar uživatele
anonimka

Chtela jsem se zeptat, kdyz nechci, aby nekdo vedel, ze sem mzn tehotna, jak mam udelat samovolný potrat????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

Ohrožuješ děcko a také sebe. Podle zákona je to trestné. Vždyť pokud jej nechceš můžeš povolit adopci v porodnici.Použít Bejby box. Je spousta žen kterým děcko příroda odepřela, a moc rádi se o něj z láskou budou starat.Pokud máš problémy obrať se na psychologa. Není problém který by nešel vyřešit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

To je hodně špatný vtip.Jak je tu psáno je to trestný čin,jste normální? Podle toho co jste napsala tak nejste!Jděte k lékaři a pokud dítě nechcete tak se domluvte přímo s ním.(hlavně nedělejete nic sama)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Jsi evidentně nezletilá a taky IQ vázne pod průměrem,ale těhotenský test si v drogerii snad koupit dokážeš,s jeho vyhodnocením ti bude asi muset někdo pomoci…Pokud budeš těhotná,což nepřeji ani tobě ani tvým rodičům,musíš k lékaři,samovolný potrat vyvolat nejde,proto se jmenuje samovolný…ale to stěží pochopíš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Taky existuje antikoncepce a kondomy.
Napred si uzivat a potom resit mozne dusledky neni nejlepsi reseni.
Jinak pokud si myslite,ze jste tehotna tak bezte k lekari,ten vam to potvrdi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím s ostatními.
Je potřeba, aby sis uvědomila, že je obrovská šance, že si hodně ublížíš.
I trvale.
pokud zajdeš k lékaři, zkus to i sama, praktický, kam běžně chodíš, nebo na některou gynekologii.
Většinou jsou již lékaři hodní a příjemní. myslím, že se nemusíš obávat, ža by někomu něco řekli. Jsou povinni zachovávat lékařské tajemství.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
standa

Jaký trestný čin máte na mysli, milý Watsone ? 🙂

před 4957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Taky jsem nad tím přemýšlela a nic jsem nevymyslela.....

před 4957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

běžte na gynekologii a tam požádejte o interupci,stejně po potraru vám musí vyčistit dělohu

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy