chtěla jsem se zeptat, co vám zabírá na dětskou koliku. zatím jsem docela bezradná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.vitalia.cz/… .... http://www.miminko.estranky.cz /… omlouvam se predem za ponekud debilni dotaz ..ale vas vychovala divoka medvedice?..ja nevim ale koho znam ze vetsinou uci temto vecem od maminek a na internetu hkledaji jen dopneni..:D No je taky pravdou ze nektere babicky.. uz mezi nama nejsou a nebo to byly matky na baterky ...:D

Další odpovědi:

Zkus si projít přílohy. Je tam vše, co jde použít.

Dětská kolika, nadýmání kojenců – co pomáhá - JakNaMiminka.cz
… a dětské kolice popsal 5 zlatých pravidel (zavinutí, houpání, poloha na boku, bílý šum a cucání), díky kterým se kolice můžete plně nebo částečně vyhnout.
www.jaknamiminka.cz/…

Jak zvládnout kojeneckou koliku? - Vitalia.cz
… vzduchu, který se hromadí ve střevech. Zjednodušeně řečeno dětské koliky znamenají, že se v bříšku hromadí vzduch, který nemůže odejít a způsobuje bolesti.
www.vitalia.cz/…

Stříbrný

Myslíš střevní koliku? U jak starého dítěte? Já jsem dávala kousek rohlíku z předešlého dne, vařenou mrkev, mixovaný banán, odvar z rýže, později drůbeží maso vařené, suchou rýži, sušené borůvky, neslazený čaj

Stříbrný

Předpokládám, že nemyslí střevní koliku, ale to co je označováno jako kolika u mimina.
U nás to bylo prvních pár týdnů a žena zkoušela všechno možné. kojení pomohlo na pár minut, vše ostatní pokud se pamatuju, bylo úplně bez odezvy. Kluk začel být nervózní v 7 večer a od 10 do 2 do rána řval skoro v kuse. Zkus ruzumně vypadající rady co kde najdeš, třeba něco pomůže a jinak ti nezbude, než to s malým přetrpět (tedy pokud doktor nezjistí opravdu nějaký problém). A neboj, bude líp.
Jo a nenech se zničit tím, jak Ti každá známá bude tvrdit, že musíš dělat to či ono, že to vždycky zabere a pokud to nezabere, tak to neumíš.

My jsme si tím prošli také. Chce to asi zkoušet vše možné, ale nám nejlépe zabírají kapičky od Espumisanu, které nám i doporučila pediatrička. Kapu před kojením 5 kapiček a zatím nám to funguje :-)

Musím jen souhlasit s Maru, taky jsem používala espumisan a je vážně báječnej.)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.