Nelča Mys

Bolí očkování proti tetanu? Vždy omdlím při odběrech krve, bude to totéž i při očkování?

jsem trochu háklivá na takové věci rovnováha a právě i omdlívám z odběrů krve , myslíte že to bude to samé při očkovaní proti tetanu A bolí to ???????? !!!!!!!! PROSÍMVÁS TÉ ANKETY SI NEVŠÍMEJTE MOJE CHYBA !!!!!!!

DĚKUJI MOC NELČA

chtěla jsem se zeptat bolí očkování proti tetanu ? Já vždy omdlím při odběrech bude to to samé i při očkování?

Nejlepší odpověď
anonym

doufám že to nebude bolestné

Sim tě, nic nebolí, až budeš rodit, tak si řekneš „zlatý očkování“. Nebolí nic, trošku to štípne a je po všem. Musíš se koukat jiným směrem a myslet na úžasnej dort – třeba 🙂

Další odpovědi
jirka F

prosím odpovídejte děkuji

když jehla píchne jenom to štípne pak se ještě mohou dostavit vedlejší učínky

lexx

prosím odpovídejte děkuji

nebuď malá, to není odběr kde občas omdlívají i chlapi, to je jak píchnutí komára asi

isteron

doufám že to nebude bolestné

To sa myslím, dáva do ramena, netreba sa na to pozerať. A odbery ? To absolvujem behom roka aspoň 10 krát, možno aj viac . Pri mojich pravidelných návštevách u 5 lekároch . Bez toho s vami ani internista, ani diabetológ, ani neurológ nebude debatovať. A v akútnych prípadoch sa ani pýtať.

jáára

doufám že to nebude bolestné

Před deseti lety sem po tetanovce nemohl skoro chodit. Letos sem ani nevěděl, že sem ji dostal.

marci1

prosím odpovídejte děkuji

Vůbec ničeho se neboj. Nic to není. 🙂
Tetanus je velmi vážná choroba. ☹

cochee

Omdlévat asi nebudeš, omdlévají lidi, kteří nesnesou pohled na krev a to je při odběru – při očkování krev neteče. Injekce ale může bolet potom, jako reakce na očkování. Dostal jsem tetanovku před měsícem a něco. Píchanec „hořel“ jako při zánětu a rameno bolelo, jako bych do něj dostal pěstí. Tři týdny.

mosoj

Kolik je ti let ?

Nelča Mys

10 já vím jsem ještě prcek to mi říkají všichni

mosoj

Tak to beru. Nemáš se čeho bát !

anonym

chtěla jsem si opravit to „ů“, ale nefunguje mi to, jak to?

gecco

Zajímavá anketa…
😁
_________________
Každopádně nejde obecně o bolestivé očkování – a můžeš se koukat někam jinam…
😉

Nelča Mys

díky gecco

ta anketa to bylo fakt blbé přiznávám

gecco

😉
nemáš zač…
😉

anonym

z toho se nestřílí 🙂

Nelča Mys

😉 jojo