Dračice

chtěla byste být štíhlá nebo hubená a nebo jaká jste

Nejlepší odpověď
anonym

Taková jaká jsem , nezáleží mi na tom

Doplňuji:
Jsem štíhlá, ale ne od diet nýbrž od přírody a se svojí postavou si hlavu nelámu a s tím jak vypadám vzhledově už vůbec ne. Sice bych nezvítězila v české miss, ale starosti si kvůli tomu nedělám. Mě stačí, že se líbím lidem, které mám ráda a že mě berou takovou jaká jsem.

Další odpovědi
anonym

Taková jaká jsem , nezáleží mi na tom

Záleží mi naopak na tom, jak vypadám. Proto nemám důvod na sobě něco měnit. Netoužím být ani anorektička, ani hubená. Myslet si, že synonymem krásy je hubenost nebo štíhlost, to je dost naivní představa. Nevzhledná je „beztvarost“, a tu může vzbuzovat jak rozkyslá tloušťka, tak chorobná vyzáblost.
Co bych chtěla opravdu hodně, to je být zdravá. Protože s přibývajícími léty se to už výrazně nezlepší, tak aby se zdraví alespoň co nejdéle udrželo.

natybubu

Štíhlá , krásná prostě ok

Doplňuji:
:)

anonym

Štíhlá , krásná prostě ok

Doplňuji:
No jasně, to chce bát každá, jakby ne, nechci být tlustá, ani vyzáblá, jsem prostě štíhlá a doufám,že to tak zůstane 🙂

Anka1597

Štíhlá , krásná prostě ok

Doplňuji:
Chci normální váhu a hlavně, aby mi zmizeli ty blbý faldíky… 🙂

lukyLuky

Taková jaká jsem , nezáleží mi na tom

zaleži ti na krase nebo na lasce okom milovane, o vas milim,