Jaký je Váš názor na situaci v naší rodině?

Ahoj,zajímal by mě váš názor. Mojí mamce je 41 let a tátovi 42 let. Mě je 14 (jsem holka) a bráchovi 19. A naše mamka je těhotná a rozhoduje se,zda si to nechat nebo ne. Bere v potaz to,že už není nejmladší. Já bych sourozence na 100% chtěla! Ale máme strach,co si řeknou ostatní. Jaký budou mít názor a na pomluvy. Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ty brďo jaký pomluvy? To si musej rodiče ujasnit, a jejich rozhodnutí je jen jejich rozhodnutí.A druhejm to může bejt někde...

Další odpovědi:

Zlatý

Vykašlete se na nějaký pomluvy ,protože co člověk to názor,je to jejich život.Nic špatného to není mít mimčo,pokud bude zdravé.

Zlatý

V dnešní době není věk kolem 40 pro miminko žádnou tragédií,existují i starší matky a kromě toho lékařská věda je dost daleko na to,aby se zavčas rozpoznaly vady.
Na ostatní se vyprdněte,aspoň sousedi uvidí,že se tvoji rodiče pořád mají rádi a že spolu mají techtle mechtle,protože miminko je toho důkazem.

Zlatý

Důležité je, že to bude chtít maminka, tatínek a vy, "potencionální" sourozenci. Pokud je maminka zdravá, nemá zdravotní problémy, tak nehleďte na to, co řeknou ostatní. Oni se o něj nebudou starat, ani ho vychovávat. :-))

Bronzový

Život je velmi vzácný a pokud jste zdraví, hlavně rodiče, tak ať se dítě narodí. Ty s bratrem k tomu budete mít už jiný vztah. Hlavní je názor lékaře, zda nehrozí komplikace. A co je ostatním do toho, je to vaše věc a není to nic špatného. Kdo by vás měl pomlouvat. Jistě, maminka se možná bude cítit divně u doktora, kde budou mnohem mladší maminky, ale hlavní je to , co řekne doktor. Zda bude dítě zdravé a zda těhotenství mamince neuškodí.

Stříbrný

A co je vám po ostatních? Jestli se na to vaši a hlavně máma cítí, tak je to super :-)

Zlatý

je možný, že ten prcek z rodičů odsaje zbytek lásky a velkorysosti, který zatím proudily směrem k tobě ..dobře zvaž to nadšení :o

Pokročilý

Za mě si myslím, že pokud se mamka na to cítí, že by mimčo chtěla a mimčo je zatím podle vyšetření v pořádku, tak bych si ho nechala, pokud ji i táta podporuje, u tebe je jasné, že ji podporuješ... Poslední na co bych se koukala by byli lidé okolo... Je to vaše rodina, vaše štěstí... Pokud budou pomlouvat, znamená to pouze to, že to vaší rodině někdo závidí (nejvíce to budou řešit lidé bez dětí nebo pouze s jedním)... A jak už někdo psal, tenhle věk je v dnešní době pro mimčo zcela běžný...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.