EE

Chtela bych zmenit uces barvu nejaky ten melir ale ke kadernici nechci jde to nejak udelat doma ale aby to melo vysledek

Nejlepší odpověď
anonym

určitě to jde udělat doma,záleží na vaší šikovnosti a umění se sama ostříhat a nabarvit

Další odpovědi
Mili @

To chce šikovnou kamarádku, která se v tom trochu vyzná a je to!
Melír se dá udělat i přes sáček, uděláte dírky, vytáhnete prameny, zabarvíte …
Pak umyjete hlavu a hotovo!

iceT

Pokud mate sikovnou kamaradku,tak ji poproste,jiste Vam rada pomuze.Nebo ma nektera kamaradka dceru,ktera se na kadernici uci…

myšpulín

Jak se říká, když se chce, tak jde všehno.
Já bych teda změnu účesu rozhodně svěříla jen a jen kadeřnici, rozhodně bych tomu věnovala čas i peníze a kvalita je zaručená.
Vlasy si člověk asi sám doma dokáže obarvit, ale ostříhat a melír na to já bych si osobně netroufla, ale je to asi opravdu o šikovnosti. Nesnáším čepice, tak proto bych to neriskovala, abych pak v čepici nějaký čas nemusela chodit a hned zítra bych si domluvila termín u kadeřnice.

hanulka11

Jsou jen dvě možnosti
buď to dopadne dobře nebo ne
ale já bych neriskovala, přeci jen hlavu doma nenecháte ,když se to nepovede.