Anténka

Chtěla bych začít točit na youtube. Dá mi někdo nějaké rady?

Zdravím, chtěla bych začít točit na youtube, ale nevím jakým způsobem začít. Dá mi někdo nějaké rady? Předem děkuji!
Doplňuji:
Nevím jakým způsobem začít natáčet. O čem a tak. Děkuji za každou radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Nahraješ si svá videa,pak sestříháš v nějakém střihovém programu,popř­.vytvoříš prezentaci s hudbou a videa po registraci na youtube můžeš vkládat.
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=jak+nahr%C3%A1t+vi­deo+na+youtube
Doplňuji:
Jakým způsobem?Třeba na foták,který má vestavěnnou kameru,nebo na mobil,natáčet můžeš třeba přírodu,v zoo,v le­se atp.

Další odpovědi
gecco

  1. ujasni si, co chceš natáčet
  2. nauč se zacházet s kamerou
  3. nauč se stříhat video
  4. upload na YT je to nejmenší

___
Chceš poradit „o čem“???
Šmarjááá – a proč uvažuješ o publikování videa, když vlastně nevíš „o čem“???
Chceš poradit, co s kamerou – namíříš ji objektivem na scénu a zmáčkneš ´čudlík´ REC (objektiv je ten konec, kde je čočka, ne rukojeť).
___
Hele – YT je plnej sra*ek, na který se nikdo nekouká – chceš k nim přidat ještě ty svoje??

Drap

Ty chceš natáčet a nevíš co ? Tak se dívej kolem sebe, a až uvidíš něco zajímavého, tak začni natáčet.

mirekborek

Koukej na jiné YouTubery ;)

Emefej

Chtěl bych napsat knížku, ale nevím o čem a nevím jak se píše.