Michalka00

Chtěla bych začít s gymnastikou,ale mám strach že ve 14 letech už ničeho nedosáhnu .. Jaký na to máte názor vy? :)

Přijde mi že už je pozdě začít :(

Nejlepší odpověď
kyselina 5

Já se teď v 19ti chystám začít hrát na klavír. Jsem smířená s tím, že do filharmonie mě nevezmou, ale naučím se alespoň něco, budu si moc říkat: dala jsem to a budu moct bejt hrdá sama na sebe.

Ty to asi budeš mít těžší – kámošky gymnastky budou o něco před tebou.
Ale je lepší začít ve 14ti než v 15ti. A hlavně bude tam ten pocit – jó, něco dělám a né že si to plánuju z křesla.

Další odpovědi
Agneta

„Něčeho dosáhnout“ je k ničemu – dělej to pro radost a tvoje zdraví:D

anonym

Motokros je lepší.

kelley

Kašli na všechny kecy a dělej co tě baví a co chceš. Je to jen tvůj život. Když ničeho nedosáhneš, nevadí. Můžeš si pak aspoň říct: „Šla jsem do toho a udělala jsem pro to maximum“.
P.S: na klavír jsem začal hrát v padesáti…