jana kaperov

chtela bych vymenit sporoziro za fio banku kdyz tam zajdem zaridi to vse oni nebo musime se o to postarat my

dekuji za odpovedi

Odpovědi
Sancha

Účet je hotový za chviličku. A jistě ti rádi poradí s případnými novinkami.

Hykam

Číslo účtu by mělo být převoditelné mezi různými bankami, tak jako tel. číslo mezi ruznými operátory.
Zajděte do Fio banky, meli by převod zařídit sami, samozřejmě budete muset podepsat nějaké papíry, aby mohli jednat s předešlou bankou a převod účtu zařídit.