skarbie

chtela bych vedet jak dlouho budu zit mam problemy s tlakem dychanim nekdy spatne vydeni co to je?

Nejlepší odpověď
www

Jen lékař ti může fundovaně odpovědět!
Jak dlouho budeš říct ti mohu ale naznačit i já: záleží především na tobě, jak budeš dodržovat lékařské rady a plnit léčebné postupy 😉

Další odpovědi
Funna

může ti být cokoliv…nízký tlak způsobuje i špatné vidění…a žít budeš tak dlouho, jak si zasloužíš…když jsi takový hypochondr, nechápu, proč se ptáš tady a nejdeš k odborníkovi…

ladaadal

To už je cesta na onen svět. Chceš vědět za jak dlouho umřeš?:
10…9…8…7…6…5.­.............­....

Pepa21

Ahoj skarbie,

můžeš mi napsat něco víc. Už jsem několika lidem pomohl a často stačil jen jídelníček.
Pepa1 disc@wo.cz