Pokročilý

Chtěla bych trochu přibrat, tak 2-4kg, nejde mi je nabrat, jím normálně 3x někdy 5x denně. Jak mám přibrat?

je mi 13 let měřím 157cm a vážím 44 kg někdy 45 kg

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

a proč bys chtěla přibrat?

Další odpovědi:

Zlatý

Pro podvyživené děti prodávají v lékárně Nutridrink-je to mléčný nápoj,který obsahuje kompletní denní,doporučený přísun energie a živin, včetně minerálních látek, vitaminů a stopových prvků.
Jez kvalitní potraviny-např.tvaroh(Kiri Kiri,šlehaný tvaroh),tvrdé sýry...my s dcerou ráno snídáme instantní ovesnou kaši (je výborná,prodávají ji např.v Penny,Tescu apod.)
V tvém věku je málo jíst 3x denně,musíš jíst nejméně 5x a to opravdu denně. Ráno snídaně,dopoledne svačina,pak oběd,odpolední svačina,večeře a klidně druhá večeře. Také se rychle přibývá Salkem (tj.slazené,zahuštěné mléko v plechovce),já ho v dětství zbožnovala.
Tak dobrou chut k jídlu a nezapomen-5-6 denně jez. Měj se hezky,pa :-):-)

Expert kategorie

Pěkný den,zkuste B komplex nebo Pangamin,vitaminy skupiny podporují chuť k jídlu

Zlatý

nač bys přibírala ,jsi akorát

Bronzový

Ale Luci, přestaň se na to soustředit...hormony v pubertě to zařídí...mojí dceři je 11,5 roku, měří 148 cm a váží 42 kg - rozhodně není hubená ale ani tlustá, v dospívání se to rychle mění.Moje neteř měří 164 cm a váží 48 kg - je jí 25 let.
Jednou budeš vzpomínat, jak jsi chtěla přibrat...:-)....osobní zkušenost...:-(

Diskuze k otázce

Zlatý

terry

Také doporučuji vit. B. Po Salku sice přibereš, ale sádlo :-).
Jez také kvalitní proteiny, ty podporují tvorbu svalstva. To je těžší než tukové buňky a tělo je zdravější, než po Salku.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.