Lucule13

Chtěla bych trochu přibrat, tak 2–4kg, nejde mi je nabrat, jím normálně 3× někdy 5× denně. Jak mám přibrat?

je mi 13 let měřím 157cm a vážím 44 kg někdy 45 kg

Nejlepší odpověď
anonym

a proč bys chtěla přibrat?

Další odpovědi
Andělé

Pro podvyživené děti prodávají v lékárně Nutridrink-je to mléčný nápoj,který obsahuje kompletní denní,doporučený přísun energie a živin, včetně minerálních látek, vitaminů a stopových prvků.
Jez kvalitní potraviny-např.tvaroh(Kiri Kiri,šlehaný tvaroh),tvrdé sýry…my s dcerou ráno snídáme instantní ovesnou kaši (je výborná,prodávají ji např.v Penny,Tescu apod.)
V tvém věku je málo jíst 3× denně,musíš jíst nejméně 5× a to opravdu denně. Ráno snídaně,dopoledne svačina,pak oběd,odpolední svačina,večeře a klidně druhá večeře. Také se rychle přibývá Salkem (tj.slazené,za­huštěné mléko v plechovce),já ho v dětství zbožnovala.
Tak dobrou chut k jídlu a nezapomen-5–6 denně jez. Měj se hezky,pa 🙂:-)

Lékárna

Pěkný den,zkuste B komplex nebo Pangamin,vitaminy skupiny podporují chuť k jídlu

hanulka11

nač bys přibírala ,jsi akorát

BENYTA

Ale Luci, přestaň se na to soustředit…hormony v pubertě to zařídí…mojí dceři je 11,5 roku, měří 148 cm a váží 42 kg – rozhodně není hubená ale ani tlustá, v dospívání se to rychle mění.Moje neteř měří 164 cm a váží 48 kg – je jí 25 let.
Jednou budeš vzpomínat, jak jsi chtěla přibrat…:-)…osobní zkušenost…:-(

terry

Také doporučuji vit. B. Po Salku sice přibereš, ale sádlo 🙂.
Jez také kvalitní proteiny, ty podporují tvorbu svalstva. To je těžší než tukové buňky a tělo je zdravější, než po Salku.