Džanička

Chtěla bych si vytisknout svůj obrázek jako světlejší do pozadí a na něj začít v PC psát.......

............myslím to tak že chci aby ten obrázek byl jako v pozadí toho písma, jako světlejší, já nevím jak to přesně vysvětlit. Tak snad mě pochopíte. Jde to nějak udělat???

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ve wordu existuje možnost, která se jmenuje vodotisk.
Vybereš místo písma obrázek a ten budeš mít na pozadí dokumentu. Přes něj můžeš normálně psát.

Další odpovědi
led

Ktorýkoľvek obrázok je možne vo Worde presunúť v poradí za text.
formát-obrázok-za text