weronika

chtěla bych si provrtat dírku do kašatanu abych si ho mohla připevnit na klíčenku, ale nevím jestli by mi nevyschl.

Nevíte jestli vyschne a popřípadě dá se proti tomu něco dělat?

Nejlepší odpověď
manon

Každý kaštan uschne – provrtaný asi dřív.

Další odpovědi
anonym

Já si takový kaštan (nebo kamínek) opletu tenkým měděným drátkem (technikou drátování) to zvládne i začátečník, vypadá to hezky a můžeš ho nosit kde chceš, event. s přidělaným očkem i pověsit ke klíčům.

hanulka11

to není dobrý nápad- jak to budeš nosit v kapse nebo kabelce ,stejně se ti kaštan vydrolí – pokud chceš mít kaštan u sebe ,nos jej jen tak v kapse

Natty*

Jasně že vyschne. Nemyslím si, že by se proti tomu dalo něco dělat.

huxa

natírej ho lepidlem (herkules), bude se lesknout a méně vysychat

anonym

Počkej, až vyschne úplně, pak udělej díru do kaštanu a připevni ke klíčence. Nevýhodou je, že se časem udělají škvíry, pomalu skořepiny – kus po kusu.

elektrikář

Kaštan má ve vnitřku ve škrobové hmotě uložené zásobní látky pro novou rostlinku pokud porušíš slupku vyschne ještě dříve.