Stingo

Chci si koupit nové hrnce. Doporučíte, jaký typ hrnce s tlustým dnem je nejlepší?

Nejlepší odpověď
briketka10

Koupila jsem si od Electroluxu s poklicemi, které
mají u víka tu dírku, jak pouští páru. Jeden je velký
čtyřhranný na vaření všeho průměr 26 cm.
Druhý je napařovací a pánev tu používám pořád :)
Byly drahé, ale už je mám dlouho a nákup se mi
opravdu vyplatil vůbec nelituju.

Doplňuji:
Oprava názvu Eurolux Vaří na nich Zdeněk Pohlreich

Další odpovědi
anonym

Zepter. mám vyzkoušené u babičky a fakt jsou super. koupila si je + nože a ty jsou taky super. jenom to moc nevyužije a velkého dranžíráku se bojí 🙂

ReHu

Já používám hrnce s vrstveným dnem, jsou silnější i stěny.
Velmi dobře rozvádí teplo. Stačí úplně ten nejnižší stupeň na plotýnce.
Je super pro vaření při nízkých teplotách. Což se považuje za zdravější. A hodně to šetří energii.
Vařím brambory při 1 dcl vody. Poklička dokonale těsní, voda se neodpařuje. Nejsou vymáčené a mají úplně jinou chuť. Stejně tak zelenina.
Držátka nepálí.

petapav

Ahoj, my máme doma titan a jsme spokojení. Vůbec se nepřipaluje, nepotřebuješ do něj moc oleje a dno má taky poměrně silné. Konkrétně máme tady ty, jeden větší a jeden menší: http://www.bo­nio.cz/8-hrnce-kastroly-rendliky

SuzanKa

My jsme si koupili tuto sadu https://www.zgas­tro.cz/indukcni-titanove-nadobi/52-sada-3ks-indukcniho-titanoveho-nadobi-i241-i243-i268.html. Jsme malá rodina, tak nám vyhovuje. Nádobí z titanu doporučuju.

Sonka Pop

Ahojky, měla bych dotaz. Je tu někdo, kdo si koupil sadu titanového nádobí? Já bych ráda, ale nad výběrem váhám? Dokáže někdo z tohoto výběru poradit https://www.zgas­tro.cz/13-sady-titanoveho-nadobi? Díky moc.

Sonka Pop

Já jsem si zrovna teď nedávno kupovala nové hrnce. A rozhodla jsem se pro ocel. Ta mi vyšla nejlíp. Hledala jsem, jaký materiál je nejlepší a ta ocel byla oceňována nejlíp. Jinak jsem si svou sadu koupila na Kulina. To jen pro inspiraci.

XenieRo

A kterou tu sadu přesně máš https://www.ku­lina.cz/sady-nadobi? Já jsem právě ve fázi rozhodování, nevím, co přesně si mám koupit, jsem na vážkách. Chci hlavně kvalitu, která mi dlouho vydrží :)

briketka10

No přece Horst Fuchs je známej u nás
prezentuje WS v ČR.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Horst_Fuchs
Ten prasman to píše v komentáři umíš číst.
A všechno to zboží je nyní ve výprodeji až
o 80% levnější. Je to na té stránce a odkazu
co uvádí.
Nevím proč se vůbec zmiňuješ o nějakých
surovinách o těch tam nepadlo ani slovo :O

ReHu

Už jsem to objevila 🙂.
Četla jsem diskusi nad tím.
A pokud v tom nádobí vaří Pohlreich, tak vařil v rámci sponzoringu a propagace uvedeného nádobí.

briketka10

např. tady

prasman
27.květen 2013 17:37:08

Tedy netušil jsem, že ZP dělá reklamu na pánvičky od Horsta, přičemž nejlevnější pánvička je za 5.000,–Kč.

http://www.okou­n.cz/boards/a­no,_sefe!?con­textId=10653109­41
Navíc nyní mají takovou výprodej, že se vyplatí nakupovat
po celých sadác mám Kuchařku, kde jsou recepty je na ní
napsáno, že s těmito výrobky vaří Zdeněk Pohlreich 😁

ReHu

Kde to je napsané?
V odkazu je diskuse o surovinách aj. O nádobí jsem zmínku neviděla.
Dík.

ReHu

Eurolux nádobí prodává obchodní společnost WS international.
Prosím, Briketko, můžeš dát odkaz, kde se píše o tomto nádobí a Pohlreichovi?
Dik.