mizu

Je normalni ze kocka den po porodu vyhledava radeji spolecnost lidi nez kotat ??

chtela bych se zeptat zda-li je normalni ze kocka den po porodu vyhledava radeji spolecnost lidi nez nove narozenychh kotat . da jim najist ale to je vse a hned jde za lidmi. je docela zima a mame strach ze kotatta prochladnou. hlavni otazka je jestli se o kotata zacit starat sami nebo to skusit nechat na kocce .
Doplňuji:
kocka vydrzi maximalne 10 minut s kotaty a potom se dozaduje pozornosti lidi.

Nejlepší odpověď
anonym

Pro váš klid můžete koťatům dát ohřívací láhev nebo el. dečku. Můžete kočku
s vrhem dát do samostatné místnosti aby neměla důvod (a možnost) odcházet
za vámi.
Jinak ale pokud koťata nejsou hladová (neklidná, naříkající) tak by mělo být vše
v pořádku.
Když může kočka od koťat odejít za vámi, tak asi nemá důvod stále ležet u koťat. Nakrmí je, olíže a jde si po svých. Novorozená koťata většinu času prospí, kojení jim moc času nezabere.
Kočka, která porodí např. někde sama na půdě, také odchází od vrhu (shánět si potravu).

Další odpovědi
Drap

Ponech to kočce, ta ví sama nejlépe jak se o ně postarat.