Lenina32

Máme čivavu ,které vypadává zadní levý kloub. Nemáte někdo podobné zkušenosti?

Zvěrolékař nám dal léky a řek,že se máme pokusit sehnat kšíry na zadní nohy…bohužel jsme nic nesehnali.
Tak jsem se chtěla zeptat jestli jste také něco podobného nezažili. A pokud ne tak jak by jste upravili normální kšíry… Nejhorší na tom je že jí je 1 rok a pokud se to zhorší tak to může mít i na druhé noze a operace stojí 15000 tisíc… Pozitivní na tom je,že na stupnici 1–5 je na 2…

Odpovědi
Děda Louda

Zkušenost mám dlouhodobou, taky mi vypadávají nejrůznější klouby. S tou patnáctimilionovou operací to zjevně přeháníš. To by nestál ani celej novej pes.

Lenina32

to je patnáct tisíc od kdy má tři nuly milion!!!!!

Děda Louda

Ale píšeš patnáct tisíc tisíc a tedy 15 000 000.

Luxx

ona to spíš byla narážka na to, že když se napíšou tři nuly, tak už se za to nepíše tisíc :)

Lenina32

aha… :) pravda :) děkuju :)