Avatar uživatele
monaa

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s Herbalife. Děkuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat na starší odpovědi. Otázka byla vložená již několikrát.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­107&q=Herbali­fe&sa=Vyhledat#1384

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Herba-life nebrat 😉
Doplňuji:
Mám osobní zkušenost a nevidím jediný důvod si tento produkt znovu koupit.Kdysi jsem byl naivní a koupil ho.Akorát jsem utratil peníze za bezcenný šunt.Ve světě se to nesmělo prodávat,tak udělali MML síť tady u nás a na důvěřivých lidech se vydělalo spoustu peněz.Byl jsem ze srandy na jedné H.Life seánci-fakt komické-beznozí začali znovu chodit atd…
Jestli chcete shodit přebytečná kila tak na H.L. zapomeňte,akorát Vám to vytáhne peníze z kapsy

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
monaa

mojitek: A mohu vědět proč? Máte nějakou zkušenost? Děkuji

před 4630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
judit

já jsem si produkty Herbalife koupila letos v květnu, dala jsem za ně balík a jsem moc spokojená, už je jíme celá rodina. Žádný distributor na mně netlačil, První účinek jsem pocítila hned druhý den, zmizely mi otoky nohou a pytle pod očima, pak je začala jíst i moje nejmladší dcera, která trpěla alergií na mléko a asi po 3 týdnech užívání si mohla dát zmrzlinu, bez následných bolestí břicha, průjmů nebo zvracení. Nejstarší dcera zhubla za 3 měsíce 9 kg, je moc spokojená, já sama jsem ve 42 letech vážila 49kg a až teď se mi podařilo přibrat na 55,5 a při tom zhubnout v pase o 6cm. Takto bych mohla ještě pokračovat, dokonce to baští i moji rodiče, kteří jsou v důchodu a do kapsy mají hodně hluboko,produkty jsou dobrá investice, pokud tu někdo píše, že mu to rozhodilo všechno v těle, no tak asi čekal, že se uzdraví za měsíc, což samozřejmě není možné, vyčištění těla trvá delší dobu, je to individuální, prostě čím víc svinstva člověk do sebe v průběhu života nacpe, tím déle to pak trvá, není to chyba produktů. 🙂

před 4549 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví