monaa

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s Herbalife. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na starší odpovědi. Otázka byla vložená již několikrát.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­107&q=Herbali­fe&sa=Vyhledat#1384

Další odpovědi
mojitek

Herba-life nebrat 😉
Doplňuji:
Mám osobní zkušenost a nevidím jediný důvod si tento produkt znovu koupit.Kdysi jsem byl naivní a koupil ho.Akorát jsem utratil peníze za bezcenný šunt.Ve světě se to nesmělo prodávat,tak udělali MML síť tady u nás a na důvěřivých lidech se vydělalo spoustu peněz.Byl jsem ze srandy na jedné H.Life seánci-fakt komické-beznozí začali znovu chodit atd…
Jestli chcete shodit přebytečná kila tak na H.L. zapomeňte,akorát Vám to vytáhne peníze z kapsy

monaa

mojitek: A mohu vědět proč? Máte nějakou zkušenost? Děkuji

judit

já jsem si produkty Herbalife koupila letos v květnu, dala jsem za ně balík a jsem moc spokojená, už je jíme celá rodina. Žádný distributor na mně netlačil, První účinek jsem pocítila hned druhý den, zmizely mi otoky nohou a pytle pod očima, pak je začala jíst i moje nejmladší dcera, která trpěla alergií na mléko a asi po 3 týdnech užívání si mohla dát zmrzlinu, bez následných bolestí břicha, průjmů nebo zvracení. Nejstarší dcera zhubla za 3 měsíce 9 kg, je moc spokojená, já sama jsem ve 42 letech vážila 49kg a až teď se mi podařilo přibrat na 55,5 a při tom zhubnout v pase o 6cm. Takto bych mohla ještě pokračovat, dokonce to baští i moji rodiče, kteří jsou v důchodu a do kapsy mají hodně hluboko,produkty jsou dobrá investice, pokud tu někdo píše, že mu to rozhodilo všechno v těle, no tak asi čekal, že se uzdraví za měsíc, což samozřejmě není možné, vyčištění těla trvá delší dobu, je to individuální, prostě čím víc svinstva člověk do sebe v průběhu života nacpe, tím déle to pak trvá, není to chyba produktů. 🙂