Deny 1234

Mám mp3 přehrávač a k němu i USB kabel, ale když to zapojím, nic se neděje. Poradíte, co s tím?

Chtěla bych se zeptat mám mp3 přehrávač mám i k němu USB kabel ale když to zapojím nic se neděj co s tím ?

Odpovědi
gecco

Vždycky, když budeš chtít poradit s něčím podobným, musíš napsat

  • o jaké se jedná zařízení (typ)
  • kam je zapojuješ (počítač??, jaký OS)
  • co by to mělo ´dělat´?

___
Takto jen usuzuju, že chceš připojit MP3 k PC k nahrání skladeb – je to tak?

  1. zkus jiný USB
  2. zkus jiný počítač
  3. zjisti, jestli ta MP3 podporuje MassStorage
  4. zjisti, jestli tvůj OS podporuje Massstorage (a zda není tato možnost něčím zablokována)

beri49

Zkoušela jsi připojit sluchátka?