simona.saza

Chtěla bych se zeptat kde najdu na netu seznam všech komodit, s kterými ČR obchoduje. Děkuji za pomoc

Odpovědi
Jambalaya

To pochybuji, že něco podobného najdete, komodita je jakákoli věc, která vás napadne a určitě s ní vždycky někdo obchoduje.

AndreiRanger

Takový seznam neznám, nejběžnější jsou drahé kovy, uhlí, ropa, obiloviny, cukr… obchoduje se se vším jako po celém světě. Ale pokud se chystáte investovat do komoditního trhu, nedoporučuji český trh.
Objem obchodů za den je minimální, těžko se na tom vydělá a velmi snadno prodělá.