Moto-vidlo

Chtěla bych se zeptat kde by se dalo v Brně jít „koupat“ i s malým pejskem.Někde do čistého brouzdaliště?Díky.

léto i pro pejska

Nejlepší odpověď
kropitko

Brouzdaliště asi těžko,ale mám pro Vás typ na Mariánské údolí,více v odkaze.

http://www.mo­dernibrno.cz/te­ma/leto/clanek­.htm?clanek=353

Další odpovědi
oskar

Vždyť máte v Brně přehradu a dokonce je vyčištěná.

ReHu

Do čistého brouzdaliště asi těžko. To nemáte v okolí žádný písník, rybník či přehradu? Já jsem dala mým psím holkám na zahradu malý dětský nafuk. bazenek.

nabubindes

zkus to doma ve vaně!

bubukaa

na přehradu..