klara1211

Chtěla bych se zeptat – neznate nejakou stranku, kde bych napsala, co mi je ohledne zdravi, a doktor odpovedel?

Nejlepší odpověď
Drap

Může ti odpovědět pouze všeobecně. Léčit po netu nelze. Je to stejné, jako kdyby jsi vyfotila oběd a někdo přes net by dokázal určit, jak to chutná.

Další odpovědi
LeUserGo

Záleží jaký problém máš, mohla byste kontaktovat lékaře, kteří se daným lékařským oborem specializuje, případně někoho jiného kdo se v tom vyzná. Máte-li problém se zdravím, je nejlepší si dojít k lékaři.

setapouch

Skutecne bys verila anonymnimu cloveku vic nez svemu doktorovi? Pokud by to bylo realne, lekari by uz jinak neordinovali.

quentos

Zkuste to tady: www.doktorka.cz

anonym

quentosi, tak už tomu opravdu nerozumím, těm tvým opravám pravopisu. Pokud má ve větě písmeno ě, měl bys opravit dotaz celý a nejenom čárky!

quentos
Zeptal/a se – 16.červenec 18:11
Chtěla bych se zeptat, jestli neznate nejakou stranku, kde bych napsala, co mi je ohledne zdravi, a doktor odpovedel?
Zdraví – Ženy a zdraví

quentos

seš ňákej chytrej, požádej o funkci moderátora a dělej si to sám :{P>