Chtěla bych se zeptat jestli má někdo práci na doma za kterou opravdu firma zaplatí?

Vaše zkušenosti.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano. Žena v domácnosti. Manžel je jediná firma, která si nedovolí nezaplatit!

Další odpovědi:

Bronzový

Podle mě, žádná práce na doma neexistuje. Už jsem jich zkusil dost a taky jsem něco zaplatil a nic ! Jsou to jen samé podvody, jak z lidí vytahat co nejvíce peněz...

Pokročilý

Také jsem odpověděla na x inzerátů, zaplatila různé poplatky a nic, pak už se nikdo neozval jen jednou, prý si mám podat také inzerát do rubriky a vyinkasovat od lidí jakoby zálohy. Je to podvod.

Zlatý

No, je rozdíl jestli potřebuješ manuální práci která se může dělat pouze doma nebo chceš vydělat peníze a mnít přitom doma "základnu".
V prvním případě jsou to halířové položky. A ještě se s formou dohadovat.
V druhém případě firma platí, ale je potřeba odvést práci. Kde, to už je na tobě. Třeba i doma.

Stříbrný

Znám pár lidí,kteří se o tuto práci zajímali,většinou zsravotně postižení.Zaplatili různé poplatky,ale už jim nikdo neodpověděl.

Zlatý

Prací z domova existuje mnoho. Z domova je možné vést účetnictví, zprostředkovávat obchody, tvořit www stránky, intradenně obchodovat na burze, půjčovat peníze přes Bankerat, doma je možné mít e-shop a jistě by se toho našlo daleko víc. Osobně se od revoluce živím prací doma a už si vůbec nedovedu představit věnovat svůj čas nějakému zaměstnavateli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.