Chtěla bych se zeptat,jakou kosmetiku používáte,nebo kterou byste mi mohli doporučit? Děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není důležité,co kdo používá,ale jakou máš pleť.Zajdi si ke kosmetičce,ona se na Tebe podívá a řekne co máš používat.Záleží také na tom,kolik je Ti let.
Jinak cenově dostupná kosmetika je k dostání v DM drogeriích nebo Avon a Oriflame - pokud máš možnost si u někoho objednat a vybrat si z katalogu.

Další odpovědi:

Já taky nakupuji jedině v Oriflame :) Je tam úplně všechno a jsem spokojena. Mají super slevy, nakupuji jedině zlevněné věci, v každém katalogu je několik super zlevněných věcí takže určitě každý si může vybrat. Rozhodně doporučuji :)

Pokročilý

Úplně všechno mám z Oriflamu a všechno je perfektní a sedí...jak mýdla, sprchové gely, tak krémy, řasenky, stínky, kondicionéry, někdy i bižuterka...spokojenost

Pokročilý

Záleží NA CO! Výborná kosmetika je Vichy, ale je dražší. Mi moc pomáhá na akné. Ale od té doby, co mi kosmetička poradila: že čím víc budu platlat na hubu, tím to bude horší.. tak od té doby si nekupuju nic a mám klid! :-D ..ale přece jenom na promaštění používám nějaký obyčejný krémík, tuším firma AB s čajovníkem, na denní použití a super. Jinak řasenku mám Maybelline se zahnutým kartáčkem a paráda!! Používám už ten stejný typ asi 3 roky!! :-) Ale tpo je asi individuální. Make-upy a pudry také Maybelline nebo Rimmel. hmmm, ale omezuju to co nejvíc a na večer si dávám okolo očí indulónu na promaštění!! :-) moc mi to svědčí!! nechci se chlubit, ale bude mi v dubnu 29 a tipujou mi 20 :-)) ..ale to budou asi i geny :-) ..velká výhoda :-) ..hned to musím zaklepat na dřevo, aby se mi pysk nezkřivil! :-D toš tak nevím, co bych ještě poradila :-) ..peeling je super věc ještě!! :-)) vyhlazuje pleť, ale to určitě znáte :) toš tak u mě :-)

Bronzový

Díky Market666, napsala vše za mě:-)
Taky využívám slevy od Oriflamu, a očuchávám katalog, kde jsou vzorky. Pár věcí od Avonu, a z obchodu Niveu.

Zlatý

Artistry.
Kamarádka mi říkala, že měla potíže Oriflame a lékařka jí sdělila, že jsou často alergie.
Vichy vytahuje buňky.

Bronzový

Nivea, kosmetika Balea z DM drogerie, Fenjal

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.