Terulíín

Chtěla bych se zeptat, jaké aktiva jsou výhodné?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Neni sice patrno o jaká aktiva se jedná, ale všeobecně lze říct, že aktiva jsou podstatně výhodnější než pasiva.

Další odpovědi
anonym

Ptáte se na aktiva v souvislosti s investováním. Obecně vzato platí, že jsou spolehlivější aktiva dobře zabezpečená, ta však nesou menší zisk. Velký zisk je o riziku, které se sice může vyplatit, také ale můžete odejít s mínusem.
Najít opravdu dobrého makléře, který by Vám v tomto směru dokázal poradit, do čeho bude dobré investovat, bude velký problém.
Obecně vzato jsou výhodná ta aktiva, která Vám přinesou zisk.

anonym

To kdybych věděl, tak si odpovědi.cz koupím.

suaeda

Pokud se jedná o finance, či uložení majetku tak se rovněž přikláním, že správné rozhodnutí je na každém z nás. Před chvilkou jsem četl zprávu jak se Češi bojí investovat na jiné než běžné účty, staveb.spoření apod. Že proti jiným státům neinvestujeme do termínovaných vkladů, fondů nebo akcií. Inu výnosy nic moc a rizika tam jsou. Někdo investoval do nákupu nemovitostí a dnes se je snaží pronajímat. V poslední době ale vidím kolik bytů je prázdných, protože špekulanti chtějí hodně za nájem. Takže kam?

lahola

Třeba zlato, je to uchovatel hodnoty po tisíciletí. Devalvace se na něm neprojeví. Dost dobré info najdeš třeba na http://www.ce­nazlata.eu/