jungisch

chtěla bych se zeptat jak dlouho je člověk nemocnici po potratu??

Nejlepší odpověď
Drap

To zaléží na okolnostech. Může jít domů tentýž den, le také se může zdržet několik dní.

Další odpovědi
petra15

Pri potratu 19. a 20.stoleti, ktery je nebezpecnym zakrokem– tyden a jedna se o paragraf ublizeni na zdravi(ze by se to jeste nekde delalo?-jedine, kdyz uz je na miniinter.pozde). Moderni (mini-)interrupce(odsani plodu)je za 20 min.vyrizena a jdes domu…

Eva 38

Při ambulantním potratu ještě tentýž den, při komplikaci do 3 dnů. Při pilulkovém potratu obdržíš recept v nemocnici a aplikuješ sama doma, pak dojdeš jen na kontrolu ke svému gynekologovi-jde jen u velmi brzské těhotenství, při pozdějším stadiu bych nedoporučovala, může doma nastat silné krvácení.