Gigul

Chtěla bych se zeptat čím si nejlépe oholí podpaží – aby bylo úplně hlaďoučké ?? Nepočítám laserové oholení napořád …

Nejlepší odpověď
Damiana

Epilace. Sice to trochu víc bolí, ale dá se to vydržet. Jedině ta zaručí naprosto hladké podpaží – z domácích, dostupných metod.
Doplňuji:
Jen nezapomeň na velmi šetrné ošetření po zákroku. Přípravek pro velmi citlivou pokožku, nejlépe zabraňující zarůstání chloupků. Výborný je i dětský pudr z lékárny.