donna*lee

Chtěla bych se stát fotomodelkou…

Moc ráda bych se stala fotmodelkou,ale nevím jak s tím začít…poradí mi někdo prosím?…:)

Nejlepší odpověď
kenyrts

  • jak se stát modelkou

1. Chcete být profesionální modelkou a chcete na předváděcí mola, nebo sice chcete na předváděcí mola, ale jen příležitostně:

  • Najděte si adresy osvědčených agentur a pošlete jim svoje fotografie, nejlépe portrét a fotografie postavy zepředu, zezadu a zboku v plavkách, bez líčení, s jednoduchým účesem, spolu s naměřenými mírami a s uvedením věku. Fotografie by měly být aktuální (fotografie z první třídy základní školy nikoho nenadchne), v digitální podobě i na papíru. Hodí se uvést i kontaktní adresu a telefon, kdyby o vás projevili zájem.

dalši viz link:

Zdroj: http://photo-models.eblog.cz/ca­tegory/jak-se-stat-modelkou-4