petka.s

Chtěla bych se s někým líbat, klidně i s cizím člověkem. Poradíte mi, kde se dá líbat nezávazně?

Kde se dá líbat nezávazně?

Nejlepší odpověď
led

Na javisku, pred kamerou pri nakrúcaní filmu

Další odpovědi
dubraro

Staneš-li se profesionální společnicí (hmmm… prostitutkou), můžeš se s cizími muži nezávazně líbat i cokoliv jiného až do sytosti a na mnoho způsobů … a ještě si přitom slušně vyděláš.
Háček je v tom, že ti musí být 18.

anonym

Tak normálně v klubu a tak ne?

Cenobita

Když se někomu nabídneš, určitě se někdo najde. Kde? Vlastně kdekoli je to možné.

Muži moc rádi líbají ženy, i když ten polibek může být jedovatý:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=b7TwMZxA­pEg