Weroniq

chtěla bych ochutnat krkonošské kyselo, prý je ale těžké sehnat kvásek, proč?

nedá se kvásek udělat doma nebo proč ho neprodávají?

Odpovědi
hanulka11

kvásek se sežene právě v podkrkonošských pekárnách tam by ti prodali.....doma se neudělá

Perla.Lenka

bydlím v krkonoších, neni problém poslat poštou 🙂 kdyžtak písni na mail Perla.Lenka@seznam.cz

ahold

Kvásek už prodávají na Farmářských trzích třeba v Praze na nám. Jiřího z Poděbrad. A nebo ho mají v prodejně pečiva a drůbežího masa na Vinohradské ul. v Praze vedle ČS.