Pokročilý

Chtěla bych napsat romantický western, jak bych měla začít.

Chtěla bych napsat romantický western a nevím jak začít.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak začni psát odprostředka, to je taky zajímavý :) Klidně můžeš začít v půlce dialogu, aspoň to bude mít hned od začátku spád a čtenáře to zaujme - víc, než nějaký x-stránkový líčení místa a přehlídku postav jakožto klasickej pomalej rozjezd.
Předpokládám ale, že už máš trošku promyšlený děj příběhu, když víš přesně téma a žánr... :)

Další odpovědi:

Zlatý

Přesně jak píše Terryle ...miluji knihy které mě strhnou hned od začátku
Doplňuji:
Může to tzřeba začínat.

Vidím ho přicházet... ano je to on -jeho širák poznám na dálku a jeho široký úsměv ten mě vždy dostane.
Rozrazila jsem dveře dokořán a běžela mu vstříc..........

Pokročilý

Hlavně nezačínej "Kdysi dávno..." nebo "Bylo nebylo" :-D

Bronzový

Nejdříve si sestav kostru příběhu s důležitými okamžiky (Od á až do Z.). A pokus se u toho nemyslet na staré westernové filmy, ať to není kopie něčeho, co už bylo. Mno a až budeš mít kostru, tak to postupně začneš obalovat vedlejšíma věcma a pak doplníš celý text.

Bronzový

Suchý vítr svištěl Johnovi kolem uší,když poklekl a nervózně sledoval údolí.Vítr je čerstvý jako pokaždé zde touto dobou a prach který s sebou nese občas štiplavě bodá do tváře a zpoceného čela."Hledat Eldorado..,blbec..." John se v duchu pousmál při vzpomínce svého ztřeštěného bratránka Carlose.Znal ho už od dětství.Se strýcem občas přijížděli k nim na farmu,kde jako malý kluk žil se svou mámou a svou sestrou.Otce nepoznal a tak byl strýček se svými nápady pro Johna jako vytržení z ženského světa své matky a sestry,jejichž věčné komandování nesnášel.Dnes by dal cokoliv aby to mohl vrátit.Je to už ale dávno pryč.
John náhle zaslech řechtání koně.Ano,dole v údolí jsou."Tak přece!" ,pomyslel si.Opatrně zvedl pušku.V tom parnu mu najednou připadala nezvykle studená.Opatrně, sehnutý začal scházet dolů.Nízké keříky křoví se mu odíraly o jeho kabát..... :D atd. Nebo spíše lépe. :D

Stříbrný

Nejlepší si sednout a začít psát.Dát přečíst známým.Nesmí to být tlustá kniha.Nebezpečí úrazu pokud se to někomu nebude líbit.Přeju hodně spokojených čtenářů.

Stříbrný

Našel jsemtento odkaz, kde je návod, jak napsat bestseller. Snad tam bude něco dobrého. Až to vyjde, dej mi vědět, rád si to přečtu.

Zdroj: http://www.uloz.to/hledej/?q=j ak+napsat+bestseller

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.