Neonka

Chtěla bych letos vypěstovat pro děti na zahradě nějakou raritu, poradíte ?

Vloni jsme s dětmi pro pobavení pěstovali různě tvarované tykvičky a barevné fazole ´´Dalmatinkyˇˇ.
Co bychom mohli naplánovat vysadit letos, aby to děti bavilo, aby to pro ně bylo zajímavé ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já bych jim dala každému kus záhonu a bylo by na nich co si zvolí, zda zeleninu, či květiny . Mohli by soutěžit, kdo bude mít krásnější květy, či větší úrodu. Z jara nechť si zasadí ředkvičky je hodně druhů a budou z nich mít radost…k svačině na chleba …, později kedlubny, prostě něco co si vypěstují sami pro svou chuť a spotřebu.

To jen můj nápad.

Další odpovědi
zdeny

Zkuste frňákovník 🙂

dědapetr

Vypěstujte si sami tyto nádherné originály. Ptačí budky se pěstují snadno podobně jako dýně či melouny a zpracování záleží jen na vaší kreativitě.

Zdroj: http://www.sal­viaparadise.cz/pta­ci-budky-semena-2ks-p-290.html?cPath=125

L.Knize

Mi budeme pěstovat dýni.Na Halowena se ještě dá vydlabat a použít jako dekorace.To si myslím je dost velká rarita.

venkovan

Co takhle nějaké květiny? letničky, dvouletky, trvalky apod. proč jenom zelenina?

michael69

Barevné ředkvičky jste nezkoušeli? Prodávají se směsi více barev.