_Lucka_

Chtěla bych dát příteli dárek – noc v houseboatu, poradíte?

Má představa je taková, že by byl zakotvený na nějaké české řece. Víte o nějaké takové možnosti? Děkuji

Odpovědi
gecco

Cca 4500 výsledků – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=pro­nájem+housebo­at&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
😉
_____________­________
Jen dodám – osobně na přespání na houseboatu nevidím nic zvláštního (ani romantiku, ani dobrodružství) – zkus pouvažovat třeba o bivaku na Šumavě ( http://www.su­mava.com/rec_par­k_stay.php?l=cz , doporučuju třeba Poledník či Bučinu) – samozřejmě ty s ním – spacák, karimatka, stan – a hajdy za zážitky…
Koncem září nebo v řílnu (a lépe přes týden) už vás tam moc lidí ´otravovat´ nebude…
😉

odik

Já bych to neviděl tak zle. Sice jsem na houseboatu nikdy nebyl, ale představuji si to jako fajn věc (pohupovat se na vlnkách).

gecco

😉
Ono to s tím pohupováním není tak žhavé – ke břehu upoutaný ponton…
To už je lepší si pronajmout jachtu (jeden odkaz za všechny – http://ajeto-yacht.cz/nase-lode , pro lodě do plochy oplachtění 12 sqm a výkonu motoru do 4kW nepotřebuješ VMP, půjčit si je lze už tak od 1000,–/den a to na leckteré přehradě), kromě přespání na vodě lze i plachtit a nebo se jen tak projíždět ´na motor´…
😉
Ale na ten bivak to fakt nemá…
😉

odik

A vy jste na houseboatu někdy byl, aby jste mohl tvrdit: „s tím pohupováním není tak žhavé“? Jako klidně to možné, jak jsem psal, nikdy jsem na něm nebyl, tak nevím.

A ty další možnosti, jde o to, že ne každý na to je. Já jsem ze skauta a táborů zvyklý na dost, ale také znám lidi, které byste takhle nedostal a spíš než odpočinek by to pro ně znamenalo trest. A v takovém případě mi ten houseboat právě přijde originálnější dárek než jen někam na víkend do hotelu v Krkonoších.

gecco

Vůči hotelu v Krkonoších – souhlasím i s hausboatem…
😉
Jo – spal jsem i na pontonu – a ta jachta je fakt lepší – menší půdorys ´zajistí´ i nějaké to pohoupání – akorát je fakt, že od letoška je to horší v tom, že je zakázáno volné kotvení…
:-O